Skip to content

Przywoływacz Aniołów

Przywoływacz Aniołów

Przywoływacz Aniołów to okrągła srebrna kula (może różnić się wielkością, kolorem i wyglądem), która po poruszeniu wydaje harmonijny dźwięk. Jego zadaniem jest chronić tego, kto go posiada, sprzyjać dobremu samopoczuciu. To dlatego często noszony jest przez matki w okresie ciąży, jako symbol ochrony i błogosławieństwa dla ich dzieci.  

Zazwyczaj noszony jest w formie wisiorka na wysokości czakry serca. Tej biżuterii używa się również w feng shui w celu oczyszczenia i zapewnienia odnowy energii w otoczeniu.

przywolywacz-aniolow-wisiorek

Przywoływacz Aniołów wydaje harmonijny i przyjemny dźwięk – podobny do małych dzwoneczków. To właśnie ten dźwięk przyciąga i ostrzega naszego Anioła Stróża i mówi mu o tym, że potrzebujemy jego obecności.

Legenda o przywoływaczu Aniołów

Legenda mówi, że bardzo dawno temu, ludzie żyli razem ze swoimi Aniołami Stróżami. Anioły troszczyły się o swoich podopiecznych, zapewniając im ochronę i bezpieczeństwo. Jednak pewnego dnia, z nieznanego nikomu powodu, Anioły musiały porzucić życie na ziemi i przenieść się w inne miejsce.

Jednak nie było to ich wolą. Anioły kochały ludzi i nie chciały ich opuszczać. Dla utrzymania bezpośredniego kontaktu podarowały swoim podopiecznym wisiorek, małą kulkę, która po potrzęsieniu wydawała piękny dźwięk, podobny do dzwonków. 

Anioł Stróż

Wyjaśnili im, że zawsze kiedy będą ich potrzebować, powinni tylko poruszyć lekko talizmanem, a oni pojawią się natychmiast, aby ich chronić, tak jak to robili do tej pory. 

Aniołowie jednak, postawili jeden warunek: wisiorek przywoływacz aniołów miał być przeznaczony na wyłączny i osobisty użytek. Jako że każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, ten rozpozna wyjątkowy dźwięk, ale Anioła nie można pożyczać innej osobie. Jeśli ten warunek zostanie naruszony, zniknie magiczna właściwość przywoływacza Aniołów.

To dlatego wisiorek nie powinien być dotykany, ani noszony przez nikogo innego.

Wyjaśnili też ludziom, że ten sam przywoływacz może być noszony przez matkę w czasie ciąży, ponieważ w tym stanie oboje mają wspólnego Anioła Stróża. Jednak, gdy dziecko tylko przyjdzie na świat, matka musi zdecydować, czy wisiorek ma być użyty do ochrony jej czy noworodka.

Działanie przywoływacza Aniołów

Wisiorki przywoływacza Aniołów mają różne kolory, dzięki czemu potęguje się jego działanie w określonych aspektach życia. I tak, kolor kulki przywoływacza Aniołów:  

niebieski-wisiorek-przywolywacz-aniolow

NIEBIESKI – odnosi się do odpowiedzialności, koncentracji, płynności i uczuć.

turkusowy-wisiorek-przywolywacz-aniolow

TURKUSOWY – to uczciwość, komunikacja, równowaga i pewność siebie

ZIELONY – Koncentruje się na zdrowiu, równowadze, nadziei i uczciwości.

fioletowy-wisiorek-przywolywacz-aniolow

FIOLET – to równowaga i wolność, chroni w długich podróżach

rozowy-wisiorek-przywolywacz-aniolow

RÓŻOWY – pomoże zachować młodość, piękno zdobyć prawdziwą miłość.

czerwony-wisiorek-przywolywacz-aniolow

CZERWONY – jest symbolem namiętności, ognia, siły i miłości.

pomaranczowy-wisiorek-przywolywacz-aniolow

POMARAŃCZOWY – to energia, dodaje siły i poczucie własnej wartości. Doskonały na nowe etapy życia.

zolty-wisiorek-przywolywacz-aniolow

ŻÓŁTY – dodaje optymizmu i witalności.

zloty-wisiorek-przywolywacz-aniolow

ZŁOTY – skupia się na bogactwie i niezależności

czarny-wisiorek-przywolywacz-aniolow

CZARNY – jest elegancki, dodaje wewnętrznej siły.

bialy-wisiorek-przywolywacz-aniolow

BIAŁY – symbol czystość, niewinność, doskonałość i nieśmiertelność.

Ten talizman od Aniołów dla naszych przodków jest pięknym darem dla siebie lub dla każdego, kto przechodzi przez trudne sytuacje, związane z głębokim bólem, szukając wyciszenia i duchowego przewodnictwa. 

Przywoływacz aniołów jest symbolem spokoju, ochrony i medytacji. Niezależnie od wyznawanej religii, posiada piękną symbolikę, pełną miłości, ponieważ przypomina nam, że zawsze jesteśmy chronieni i towarzyszą nam nasi duchowi przewodnicy.