Skip to content

Numerologia: 9

numerologia 9
  • Ciało niebieskie: Mars
  • Żywioł: Ogień
  • Karma: Uniwersalizm
  • Znak zodiaku: Baran
  • Karta Tarota: Pustelnik
  • Kolor: Złoty
  • Kamień: malachit
  • Sławne dziewiątki: Mikołaj Kopernik, Józef Stalin, Matka Teresa z Kalkuty, Jimi Hendrix, Bob Marley, Andrea Bocelli, Jim Carrey.
  • Zgodność innych liczb z 9: sprawdź numerologię partnerską

Numerologiczna dziewiątka odznacza się humanitarnością, stawiając na pierwszym miejscu ideały. Obdarzona zdolnością do szerzenia miłości wśród innych. Pogodna, życzliwa, sympatyczna, bezinteresowna i kreatywna.

Dziewiątki chętnie wykonują swoją pracę. Wyróżnia je szczerość i bezstronność. Są obdarzone dobra intuicją, a także talentem asrtystycznym i pisarskim. Łatwo przebaczają innym, wytrwałe i hojne, choć bywają trochę oderwane od rzeczywistości.

Znaczenie liczby 9

Dziewiątki mają otwarty umysł. Wyróżnia je ich altruizm, szlachetność i hojność. Nie okazują w sobie zła, a ich głównym celem jest pomaganie innym, uczynienie świata lepszym i szczęśliwszym. Nie oczekują niczego w zamian, a ich pokora jest ponad wszystko i właśnie nią i otwartością umysłu doświadczają życia.

numerologiczna-9

Mają silną i dominującą osobowość i zdarza się, że stają się tykającą bombą zegarową. Pomimo impulsywnego charakteru są miłymi ludźmi i bardzo dobrymi przyjaciółmi. Ich szczerość i zaangażowanie w sprawy sprawiają, że z łatwością wzbudzają zaufanie.

Dziewiątki charakteryzują dwie osobowości: niektóre są pesymistyczne i mają tendencję do depresji, podczas gdy inne są zazwyczaj optymistyczne i żadne przeciwności nie mogą ich powstrzymać. Jednak te dwa rodzaje dziewiątek łączy uczciwość i całkowite zaangażowanie w sprawy, których się podejmują.

Osobowość numerologicznej 9

Liczba dziewięć ma wrażliwą, ale inteligentną osobowość. Obdarzona zdolnościami werbalnymi, która pomagają im w udzielaniu odpowiedzi z dużą zwinnością i bystrością. Lubią rozmawiać i gawędzić, ale przede wszystkim lubią obserwować wszystko, co dzieje się wokół nich. Uwielbiają przygody i to je popycha do podróżowania.

Wymagają od siebie samych i uwielbiają żyć zgodnie z własnym sumieniem. Dziewiątki są odważne i spójne. Odznaczają się entuzjazmem we wszystkim czego się podejmą. Mimo ich sympatycznego usposobienia, w głębi duszy są samotnikami, a więzi które tworzą z innymi ludźmi są bardzo powierzchowne. Choć obdarzone dużą wrażliwością i otwartością umysłu, zazwyczaj nie oddają się całkowicie swoim sprawom.

Miłość i związki z numerologiczną 9

Ponieważ są to ludzie, którzy są bardzo lubiani i elokwentni, zazwyczaj są również bardzo uwodzicielscy. Ich optymizm sprawia, że nie rezygnują ze swoich celów i nie popadają w zrezygnowanie w przypadku sentymentalnych porażek. Ich impulsywność i brak cierpliwości sprawia, że jeśli czegoś chcą, to chcą tego natychmiast i to samo dzieje się w miłości.

Pomimo tego, że są ludźmi niepewnymi, na zewnątrz zachowują zdecydowanie, samokontrolę. Choć są uwodzicielskie, trudno im utrzymać stabilne relacje.

Numerologiczna 9 w pracy

Dziewiątki są niezależne, obdarzone łatwością wysławiania się. Z łatwością pracują pod presją i w skupieniu, bez utraty uwagi. Uczciwe, konsekwentny, co czyni je profesjonalnymi w świecie zawodowym. 

Możliwe, że wśród dziesiątek znajdziemy kłamcę, ale nigdy nie znajdziemy zdrajcy, a szczególnie w miejscu pracy.

Numerologiczna 9 w domu

W domu, dziewiątki są oddane pracy domowej. Emanują radością i pragnieniem życia. Są hojne, tolerancyjne i społeczne, szczególnie ceniąc ognisko domowe.

Blaski i cienie dziewiątki

To ludzie optymistyczni, współczujący, wyrozumiali i obdarzeni poczuciem humoru i dobrą intuicją. Ponadto, to osoby inteligentne, tolerancyjne i niezależne. Ich osobowość zdradzająca zamiłowanie do przygody, sprawia, że emanują pewnym magnetyzmem i chęcią życia.

To także ludzie, którzy bywają niepewni siebie, mają skłonność do przesadzania i czasami kłamią. Są niezdarni, powierzchowni i nieco aroganccy.